RedHen Membership (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Teaser
ru: Анонс

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Start Date
ru: Дата начала

en: State
ru: Состояние

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Start date
ru: Дата начала

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Expired
ru: Истекшие

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: %label has been deleted.
ru: %label было удалено.

en: Applies to
ru: Применить к

en: Membership state
ru: Состояние участника

en: Membership type
ru: Тип участия

en: Memberships
ru: Членство

en: Sorry, there are no memberships that match your criteria.
ru: Извините, нет участников, соответствующих вашим критериям.
