RedHen Membership (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Teaser
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: State
tr: Durum

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Are you sure you want to delete %label?
tr: %label etiketini silmek istediğinize emin misiniz?

en: %label has been deleted.
tr: %label silindi.

en: Membership
tr: Üyelik
