RedHen Membership (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Start Date
uk: Дата початку

en: State
uk: Стан

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Note
uk: Примітка

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Membership
uk: Членство

en: -None-
uk: -Немає-

en: Applies to
uk: Застосовується до

en: Membership state
uk: Стан участі

en: Membership type
uk: Тип участі

en: Memberships
uk: Участі

en: Sorry, there are no memberships that match your criteria.
uk: Вибачте, немає учасників, відповідних вашим критеріям.
