RedHen Membership (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: State
az: Dövlət

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi
