RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: State
cs: Stav

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?
