RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان
