RedHen Raiser (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Story
ml: ലേഖനം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
