RedHen Raiser (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Links
ka: ბმულები

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Comment
ka: კომენტარი

en: General
ka: ზოგადი

en: Log out
ka: გამოსვლა
