RedHen Raiser (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
bo: <em>སྤྱོད་མཁན་</em>འདེམས་བྱང་ལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འབྲེལ་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད། ད་དུང་ཕྱིར་འབུད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡང་ཡོད།

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
bo: <em>དོ་དམ་</em>འདེམས་བྱང་གི་ནང་དུ་དོ་དམ་ལས་འགན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
