RedHen Raiser (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Email
cs: E-mail

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Price
cs: Cena

en: End Date
cs: Datum konce

en: Address
cs: Adresa

en: General
cs: Obecné

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Story
cs: Článek

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
cs: Menu <em>Správa</em> obsahuje odkazy pro správu.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
