RedHen Raiser (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Logo
ur: لوگو
