RedHen Raiser (7.x-1.10) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Comments
is: Ummæli

en: Login
is: Innskráning

en: Links
is: Hlekkir

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Text
is: Texti

en: Email
is: Netfang

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: Price
is: Verð

en: Address
is: Heimilisfang

en: General
is: Almennt

en: Log out
is: Útskrá

en: Story
is: Saga

en: Organization
is: Stofnun

en: User account
is: Notandaaðgangur
