RedHen Raiser (7.x-1.10) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Main menu
my: ပင်မ menu
