RedHen Raiser (7.x-1.10) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Comments
sl: Komentarji

en: Login
sl: Prijava

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: Price
sl: Cena

en: General
sl: Splošno

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Story
sl: Prispevek

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
