RedHen Raiser (7.x-1.11) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Comments
ca: Comentaris

en: Login
ca: Entrada

en: Links
ca: Enllaços

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Price
ca: Preu

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Address
ca: Adreça

en: Goal
ca: Objectiu

en: Log out
ca: Surt

en: Donation
ca: Donació

en: Story
ca: Història

en: Organization
ca: Organització

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Management
ca: Gestió
