RedHen Raiser (7.x-1.11) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Links
gl: Ligazóns

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Price
gl: Prezo

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Story
gl: Artigo

en: User account
gl: Conta de usuario

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Management
gl: Xestión
