RedHen Raiser (7.x-1.11) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Comments
hr: Komentari

en: Login
hr: Prijava

en: Links
hr: Poveznice

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Price
hr: Cijena

en: End Date
hr: Do datuma

en: Address
hr: Adresa

en: General
hr: Općenito

en: Log out
hr: Odjava

en: Story
hr: Članak

en: User account
hr: Korisnički račun

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hr: <em>Korisnički</em> izbornik sadrži poveznice vezane za korisničke račune, kao i poveznicu za odjavu.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hr: <em>Upravljački</em> izbornik sadrži poveznice k administracijskim zadaćama.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Management
hr: Upravljanje
