RedHen Raiser (7.x-1.11) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Address
te: చిరునామా

en: General
te: సాధారణ

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Story
te: కథనం

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
