RedHen Raiser (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Comments
be: Каментары

en: Links
be: Спасылкі

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: General
be: Агульны

en: Banner
be: Банэр

en: Log out
be: Выйсці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
be: Меню <em>Карыстальнік</em> утрымлівае спасылкі, звязаныя з акаунтам карыстальніка, а таксама спасылку "Выйсці з сістэмы"

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
be: Меню <em>Кіраванне</em> утрымлівае спасылкі на адміністратыўныя задачы.

en: Highlighted
be: Выдзелены
