RedHen Raiser (7.x-1.13) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Comments
fi: Kommentit

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Links
fi: Linkit

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Price
fi: Hinta

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Address
fi: Osoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Goal
fi: Tavoite

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Story
fi: Artikkeli

en: Organization
fi: Organisaatio

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
fi: <em>Käyttäjävalikko</em> sisältää käyttäjätileihin liittyvät valikkolinkit samoin kuin "kirjaudu ulos" linkin.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fi: <em>Ylläpitovalikko</em> sisältää valikkolinkit ylläpitotehtäville.

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Management
fi: Hallinta

en: Banner Image
fi: Bannerikuva
