RedHen Raiser (7.x-1.13) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Log out
ga: Logáil amach
