RedHen Raiser (7.x-1.13) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Login
oc: Identificant

en: Links
oc: Ligams

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Text
oc: Tèxte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: End Date
oc: Data de fin

en: Address
oc: Adreça

en: Banner
oc: Bandièra

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Donation
oc: Don

en: Story
oc: Article

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
oc: Lo menú d'<em>Utilizaire</em> conten los ligams relacionats al compte d'utilizaire, a mai a més, del ligam de 'Sortir'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
oc: Lo menú de <em>Gestió</em> conten ligams de prètzfaches administratives.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
