RedHen Raiser (7.x-1.13) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Links
sk: Odkazy

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Email
sk: E-mail

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Price
sk: Cena

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Address
sk: Adresa

en: General
sk: Všeobecné

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Promotion
sk: Akcia

en: Image Link
sk: Prepojenie na obrázok

en: Story
sk: Článok

en: Organization
sk: Firma

en: User account
sk: Používateľský účet

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
