RedHen Raiser (7.x-1.16) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Login
af: Gebruiker

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Price
af: Prys

en: Log out
af: Teken uit

en: Story
af: Storie

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
