RedHen Raiser (7.x-1.16) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: General
ast: Xeneral

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Story
ast: Historial
