RedHen Raiser (7.x-1.16) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Comments
he: תגובות

en: Login
he: כניסה

en: Links
he: קישורים

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Price
he: מחיר

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Address
he: כתובת

en: General
he: כללי

en: Goal
he: יעד

en: Banner
he: באנר

en: Log out
he: יציאה

en: Donation
he: תרומה

en: Story
he: סיפור

en: Organization
he: ארגון

en: User account
he: חשבון משתמש

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג

en: Management
he: ניהול
