RedHen Raiser (7.x-1.16) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Comments
jv: Komèntar

en: Links
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text
jv: Teks

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: General
jv: Umum

en: Log out
jv: Metu log

en: User account
jv: Akun panganggo

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
jv: Menu <em>manajemen></em> isiné tautan kanggo ngatur préntah-préntah.
