RedHen Raiser (7.x-1.17) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: General
ku: گشتی

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Story
ku: چیڕۆک

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
