RedHen Raiser (7.x-1.17) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Links
ro: Legături

en: Image
ro: Imagine

en: Help
ro: Ajutor

en: Email
ro: email

en: Page
ro: Pagina

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Comment
ro: Comentariu

en: Price
ro: Preţ

en: Address
ro: Adresă

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Promotion
ro: Promoție

en: Story
ro: Articol

en: User account
ro: Cont utilizator

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Progress
ro: Progres

en: User menu
ro: Meniu utilizator

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ro: Meniul <em>Utilizator</em> conține legături către contul utilizatorului, precum și legătura de ieşire din cont.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ro: Meniul <em>Management</em> conține legături pentru sarcini administrative.

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Management
ro: Administrare
