RedHen Raiser (7.x-1.17) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Comments
sq: Komente

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Log out
sq: Dalja

en: Story
sq: Histori

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
