RedHen Raiser (7.x-1.18) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Comments
bs: Komentari

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Address
bs: Adresa

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Story
bs: Priča
