RedHen Raiser (7.x-1.18) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Login
el: Είσοδος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Price
el: Tιμή

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: General
el: Γενικά

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Story
el: Ιστόρημα

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
el: Το μενού <em>Χρήστη</em> περιέχει σύνδεσμους σχετικούς με το λογαριασμό χρήστη, όπως και τον σύνδεσμο 'Αποσύνδεση'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
el: Το μενού <em><Διαχείρισης</em> περιλαμβάνει συνδέσμους προς εργασίες διαχείρισης.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
