RedHen Raiser (7.x-1.18) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Links
eu: Estekak

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Address
eu: Helbidea

en: General
eu: Orokorra

en: Log out
eu: Irten

en: Story
eu: Istorioa

en: Organization
eu: Erakundea

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Management
eu: Kudeaketa
