RedHen Raiser (7.x-1.18) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: User account
ht: Kont itilizatè
