RedHen Raiser (7.x-1.19) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
