RedHen Raiser (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Text
hu: Szöveg

en: Email
hu: E-mail

en: Page
hu: Oldal

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Price
hu: Ár

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Address
hu: Cím

en: General
hu: Általános

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Promotion
hu: Népszerűsítés

en: Donation
hu: Adomány

en: Snippet
hu: Részlet

en: Story
hu: Írás

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Organization
hu: Szervezet

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Campaign
hu: Kampány

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hu: A <em>Felhasználói</em> menü a felhasználói fiókhoz kapcsolódó hivatkozásokat tartalmazza. Például „Kijelentkezés”.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hu: Az <em>Adminisztrációs</em> menü adminisztrációs feladatok hivatkozásait tartalmazza.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Branding
hu: Márkázás

en: Create Account
hu: Fiók létrehozása

en: Management
hu: Adminisztráció
