RedHen Raiser (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
