RedHen Raiser (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
