RedHen Raiser (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Log out
ne: लगआउट

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Management
ne: व्यवस्थापन
