RedHen Raiser (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Story
pa: ਕਹਾਣੀ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
