RedHen Raiser (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Story
si: ප්‍රබන්ධය

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
