RedHen Raiser (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Links
th: ลิงก์

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Price
th: ราคา

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Address
th: ที่อยู่

en: General
th: ทั่วไป

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Story
th: เรื่อง

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
