RedHen Raiser (7.x-1.4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Log out
br: Digevreañ
