RedHen Raiser (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: General
kk: Басты

en: Log out
kk: Шығу

en: Story
kk: Мақала

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
