RedHen Raiser (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Links
ps: تړوني

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: General
ps: ټوليز

en: Log out
ps: وتون
