RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Log out
am: ውጣ

en: Story
am: ተረት

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
