RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Banner
eo: Rubando

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Story
eo: Rakonto

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Management
eo: Administrado
