RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Links
et: Lingid

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Price
et: Hind

en: Address
et: Aadress

en: General
et: Üldine

en: Banner
et: Bänner

en: Log out
et: Logi välja

en: Image Link
et: Pildiviide

en: Story
et: Artikkel

en: Campaign
et: Kampaania

en: User account
et: Kasutajakonto

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
et: <em>Kasutaja</em> menüü sisaldab linke, mis on seotud kasutajakontoga, näiteks 'Logi välja' link.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
et: <em>Haldamise</em> menüü sisaldab administreerimistoimingute linke.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Management
et: Haldus
