RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Links
mr: दुवे

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर

en: Email
mr: ईमेल

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Price
mr: किंमत

en: Address
mr: पत्ता

en: General
mr: साधारण

en: Log out
mr: लॉग आऊट
