RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Start Date
nn: Startdato

en: Price
nn: Pris

en: Address
nn: Adresse

en: Log out
nn: Logg ut

en: Story
nn: Artikkel

en: User account
nn: Brukarkonto

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: User menu
nn: Brukarmeny

en: Highlighted
nn: Utheva
